עורך דין פלילי בתל אביב – עו"ד פלילי שי רודה

עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה הינו עורך דין עתיר ניסיון בתחום הרחב של המשפט הפלילי על שלל תצורותיו. עורך דין פלילי רודה ייצג לאורך העשור האחרון מאות חשודים/נאשמים בקשת רחבה של עבירות בעלות גוון פלילי כגון עבירות מין, רכוש, סמים, קבלת שוחד, הפרת אמונים, מרמה אלימות, הריגה ועבירות צבאיות.

עו"ד פלילי בתל אביב שי רודה מקפיד על מערכת יחסים שיש בה שקיפות מלאה אל מול לקוחותיו תוך מתן ייעוץ ומענה אנושי ומקצועי סביב השעון, כמו גם ניהול מקצועי וחכם של התיק הן במהלך לימוד חומר הראיות והן בליטיגציה המשפטית, עד להשגת התוצאות הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

עורך דין רודה הינו קפדן ויורד לפרטים הקטנים ביותר בכדי להשיג את המטרה הנכספת והיא זיכויו של הנאשם/חשוד או השגת עסקת טיעון שתהיה הטובה ביותר עבורו.

עו"ד פלילי בתל אביב – תחומי התמחות

עורך דין פלילי במרכז שי רודה מתמחה במשפט הפלילי באופן מובהק, ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים, במגוון עבירות פליליות, וכן בייצוג חשודים/נאשמים, שהינם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כגון, אנשי עסקים ובעלי משלח יד חופשי (רו"ח, עו"ד) בעבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות כלכליות וכו', הליך המתוכנן בעיקרו עבור עבריינים.

כמו כן עו"ד שי רודה הינו עו"ד צבאי, בעל אישור בלתי מסויג לשמש סנגור בבתי דין הצבאיים, ומתמחה בעבירות צבאיות של חיילים בשירות סדיר, קבע, מילואים בביה"ד צבאי (עריקות, סמים, נשק וכו').

כמו כן, עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה חבר בוועדת צבא ובטחון בלשכת עורכי הדין בישראל. לעורך דין פלילי רודה ישנו ההיתר לייצג בכלל בתי הדין הצבאיים הפזורים בארץ והוא נחשב כאוטוריטה בתחום זה של המשפט הצבאי, תחום הנסמך על ידע רב הנצבר בעיקר מניסיון רב שנים בטיפול בתיקים בערכאות של בתי הדין צבאיים ובמגוון הרב של סוגי התיקים בהם טיפל עו"ד צבאי שי רודה.

עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב – יכולות הניתוח הנדרשות

כחלק מעבודתו של עו"ד הפלילי מתבקשת יכולת אנליטית גבוהה ובחובה יכולות של השלמת פני התמונה המצטיירת מדבריו של הנאשם/החשוד. כאשר יש לסייג כי נקודת מבטו הסוביקטיבית של החשוד איננה מספיקה ועו"ד פלילי טוב הוא כזה היודע לקחת את הסיפור אותו גולל בפניו הלקוח, להביט על פני הדברים ממעוף הציפור, בשילוב עם הבנה רחבה של החוק הן במאקרו והן בירידה לניואנסים דקים ביותר, והיכולת למולל ולהבין את ההתרחשות בפועל עם הרבה סייגים ובעין חדה ואובייקטיבית.

עורך דין פלילי בתל אביב הניחן ביכולת לעשות כן ,יוכל לתקף נכונה יותר את התרחשות הדברים לעומקם, וכפועל יוצא של זאת לקבל החלטה מושכלת הניזונה מהבנת התמונה הרחבה בקונטקסט הוליסטי יותר. כך יוכל גם להבין ולפרש דברים שהינם לשלילה ולא תומכים בעדות/סיפור המעשה של הלקוח ולפעול בדרך הנכונה למזעור הבעיה. פערים אלו יכולים להיווצר בשל מצוקה רבה של הלקוח מחד, ומאידך בשל האמוציות והרגש שמתלוות לסיפור המעשה והופכות אותו לסובייקטיבי וטעון בפרשנויות.

עו"ד פלילי טוב ידע להבחין ברעשים אלא של סובייקטיביות ,לחקור ולייצר תמונת מצב נכונה ואובייקטיבית שגם אם איננה מפחיתה אלא לעיתים מעצימה את גודל העבירה, היא מייצרת תמונה סדורה ואמיתית של פני המציאות ומאפשרת לקבל החלטות חכמות יותר כיצד לבנות את תיק הראיות, וכיצד להציג את פני הדברים והשתלשלותם בעת הדיונים בבית המשפט.

שירות וליווי אישי ללקוחות משרד עורך דין פלילי שי רודה

עו"ד פלילי בתל אביב שי רודה מייצג לקוחות לאורך כל ההליך הפלילי, משלב החשדות והכנה לחקירה במשטרה, ועד שלבי המעצר וניהול משפט. כמו כן, עו"ד פלילי שי רודה מייצג בכל הערכאות המשפטיות, החל מביהמ"ש השלום וביה"ד צבאי, ביהמ"ש המחוזי ועד לביהמ"ש העליון.

מאז הקמתו של המשרד, מקפיד עורך דין פלילי שי רודה על שירות וטיפול ישיר ובלעדי ללקוחותיו, תוך מתן דגש על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי. עו"ד פלילי רודה פועל ללא לאות עד להשגת היעד ומעבר לצד הטכני עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה נותן דגש משמעותי על שיח מתמיד עם הלקוח ועל הקשבה ואנושיות המתבקשים בזמנים אלו למצוקה בהם מצוי הלקוח.

עורך דין פלילי בתל אביב רודה מאמין כי השילוב המנצח בהוצאת הלקוח מן הסבך אליו הגיע דורשת מעטפת כללית הכוללת בחובה ניסיון ידע ומקצועיות הבאים בד בבד עם אנושיות, הקשבה ועידוד בכדי לתת את השירות והייצוג האופטימלי.

 

עורך דין פלילי

 

יצירת קשר עם עו"ד פלילי שי רודה

במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עורך דין פלילי בתל אביב באמצעות:

טלפון נייד: 050-2292229
משרד: 03-6938555
או באמצעות טופס יצירת קשר בעמודה הימנית של האתר.
עו"ד פלילי רודן את המה מביצוקה בה נמצא הלקוח ולכן הינו זמין 24 שעות ביממה.