עורך דין פלילי בתל אביב – שי רודה

למעלה מ-400,000 תושבים חיים בעיר עצמה ועוד קרוב למיליון איש מתגוררים במחוז שכולל גם את הערים הסמוכות, מדי יום נכנסים אליה מאות אלפי בני אדם למטרות רבות ומגוונות (עבודה, מסחר, בילויים ועוד), תמצאו בה משרדי ממשלה, בסיס צבאי גדול ועוד כמה קטנים, עסקים מכל הסוגים, מבחר עצום של מקומות בילוי, רצועת חוף הומה אדם ובאופן כללי המון המון התרחשויות – זוהי תל אביב, שכבר לפני שנים רבות זכתה לתואר "עיר ללא הפסקה" ובצדק. כמו בכל עיר בסדר גודל שכזה, ישנן לא מעט סיבות לפנות אל עורך דין ובפרט נדרשים שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב.

חיים נחמן ביאליק, אחד האנשים שעיצבו את אופיה של תל אביב, כתב פעם שישראל תהיה מדינה ככל המדינות כשיהיה גנב עברי ראשון וזונה עבריה ראשונה. תל אביב, שהינה עיר קוסמופוליטית ורבגונית באופיה, מכילה באופן טבעי גם גנבים וזונות ועברייני מחשב ועברייני צווארון לבן ועברייני סמים וגם רבים וטובים שנחשדים בביצוע פשעים על לא עוול בכפם – וכולם יחד נזקקים לשירותיו של עו"ד פלילי בתל אביב על-מנת שלא להיענש על פשע שלא ביצעו וכן לא לשלם מחיר יקר מדי אם הם כן עברו על החוק.

עורך דין פלילי בתל אביב מטפל בכל התחומים שבמסגרת המשפט הפלילי: עבירות תקיפה, עבירות רכוש, עבירות צווארון לבן, עבירות סמים, עבירות מרמה וזיוף, עבירות מין, עבירות מחשב ועוד. עוד כדאי לדעת שבמשפטים פליליים המדינה היא התובעת (גם אם העבירה בוצעה כלפי אדם אחר או גוף פרטי) ועל כן חשוב במיוחד לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא בתחום הספציפי.

תחומי התמחות – עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה

עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה מתמחה באופן בלעדי במשפט הפלילי, ובעבירות פליליות מובהקות, כגון: עבירות המתה (רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות), עבירות סמים (שימוש, סחר, יבוא), עבירות מין, עבירות של פגיעה בסדרי המשטר והחברה (המרדה, זנות, משחקים אסורים, הגרלות והימורים), עבירות שוחד, עבירות אלימות (אלימות במשפחה, תקיפה), עבירות של פגיעה ברכוש (גניבה, פריצה, שוד), עבירות צווארון לבן, ייצוג קטינים, וייצוג אסירים בוועדות שליש ועתירות נגד שב"ס.

כמו כן, עורך דין פלילי בת"א שי רודה הינו עו"ד צבאי בעל אישור בלתי מסוייג לשמש סניגור בבתי הדין הצבאיים, ומתמחה בעבירות צבאיות של חיילים בשירות סדיר, קבע ומילואים בביה"ד צבאי (סמים, עריקות, נשק)  וכו'.

עבירות סמים

כמו כל עיר גדולה וליברלית באופיה, גם בתל אביב ישנו שימוש נרחב למדי בחומרים המוגדרים כסמים אסורים. חשוב להדגיש כי החוק אינו מבחין בין הסמים השונים וכך דין מריחואנה כדין הרואין. אמנם הנורמה המקובלת היא להקל בענישה כשמדובר בסמים קלים, וכן להבחין בין מקרים של החזקת סם לצורך צריכה עצמית לבין החזקת סם שלא למטרה זו, אולם על-מנת שהפרקטיקה אכן תיושם גם במקרה הספציפי שלכם אם הנכם חשודים/נאשמים בכך, חשוב למצוא עורך דין פלילי בתל אביב בעל ניסיון בייצוג בעבירות סמים.

עורך דין סמים בתל אביב

עבירות מחשב

הפיכתו של המחשב לחלק בלתי נפרד מהיומיום – בעקבות מהפכת האינטרנט והכניסה לעידן הסמארטפונים שמהווים למעשה מחשב לכל דבר – הולידה גם לא מעט עבירות מחשב. ביניהן ניתן לציין שימוש במחשב על-מנת לבצע עבירה, חדירה אל מחשב ללא היתר, פגיעה מכוונת ברשת מחשבים או המידע המאוחסן על גבי מחשב כזה או אחר ועוד.

עוד חשוב לדעת בהקשר זה כי מאחר שמדובר בתחום חדש יחסית שעדיין לא התקבעו בו נורמות ופרקטיקות ישנה חשיבות רבה לנסיבות כל מקרה, ובהתאם חשיבות רבה לאיכותו של אותו עו"ד פלילי בתל אביב שנשכר להגן על החשוד/נאשם.

עורך דין עבירות מחשב

עבירות צווארון לבן

תל אביב משמשת כמוקד עסקי ובעצם מהווה את הבירה הכלכלית של ישראל. בנוסף פועלות בה רשויות שונות (למשל משרדי ממשלה) כך שאך טבעי הוא שאחד מתחומי הפעילות העיקריים של עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות צווארון לבן.

בהקשר זה חשוב לציין כי בשנים האחרונות מסתמנת החמרה ביחס אל עברייני צווארון לבן, וזאת מתוך ההבנה כי גם אם עבירות אלה אינן כוללות אלימות פיזית הרי שהן מהוות איום של ממש על החברה בישראל ובפרט כשמדובר באנשי ציבור שסרחו ובשל כך עלול להיווצר כרסום משמעותי באמון שרוחש הציבור הרחב כלפי הרשויות השונות. גם העובדה שסכומי הכסף המעורבים בעבירות הצווארון הלבן – ובראשן מתן שוחד, קבלת דבר במרמה, ניצול מידע פנים, זיוף, מעילה, הפרת אמון ועוד – הופכים גבוהים יותר ויותר מדרבנת את מגמת הענישה החמורה יותר. מטבע הדברים אלו הם תיקים מורכבים במיוחד – שכן הכלכלה בימינו הפכה מורכבת במיוחד – ובהתאם רצוי לפנות אל עו"ד פלילי בתל אביב בעל ניסיון בתיקים מעין אלה.

עבירות מין

תחום פעילות אחר שעשוי לבלוט אצל עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות המין. ת"א הינה עיר ליברלית מאוד, וטוב שכך, אולם ישנם מקרים שבהם רוח החופש והמתירנות מנוצלת לרעה, וכמובן שמי שעובר על החוק צריך לתת על כך את הדין. יחד עם זאת במקרים אלה ישנה חשיבות רבה לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה, ועל כן חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד שלא רק בקיא בהלכות החוקים הרלוונטיים אלא גם צבר ניסיון מעשי בכל הקשור לייצוג חשודים או נאשמים בביצוע עבירות כמו מעשה מגונה (באדם או בפומבי), בעילה אסורה בהסכמה (של קטינים וקטינות בני 14 עד 16), מעשה סדום או אונס.

עבירות תעבורה

תל אביב הינה עיר סואנת ברוב שעות היממה וברוב ימות השנה, ועל כן מתבצעות בה גם לא מעט עבירות על תקנות התעבורה. במקרים חמורים דוגמת חשד בסיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה – שגם בהם ניתן משקל נכבד לנסיבות הספציפיות של כל אירוע – עשוי עורך דין פלילי בתל אביב להוביל לסגירת תיק חקירה מבלי להגיש כתב אישום, או לחילופין אם האדם עומד לדין להוביל להפחתה משמעותית בעונש ואף לזיכוי מלא.
עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה מתמחה במשפט הפלילי באופן מובהק, ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים, במגוון עבירות פליליות וכן בייצוג חשודים ונאשמים שהינם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כגון: אנשי עסקים ובעלי משלח יד חופשי (רו"ח, עו"ד) בעבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות מס ומע"מ וכו', בהליך המתוכנן בעיקרו עבור עבריינים.

שירות וליווי אישי

עו"ד פלילי מתל אביב שי רודה מייצג לקוחות לאורך כל ההליך הפלילי, משלב החשדות והכנה לחקירה במשטרה, ועד שלבי המעצר והמשפט. כמו כן, הייצוג הינו בכל הערכאות המשפטיות, החל מביהמ"ש השלום וביה"ד צבאי ועד ביהמ"ש המחוזי וביהמ"ש העליון. מאז הקמתו של המשרד, מקפיד עו"ד פלילי בתל אביב שי רודה על שירות וטיפול ישיר ובלעדי ללקוחותיו, תוך מתן דגש על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי. עו"ד פלילי מת"א שי רודה פועל למען לקוחותיו תמיד ללא מורא, בנאמנות, במסירות ובנחישות, תוך מיצוי כל אפשרות חוקית לקידום האינטרסים של לקוחותיו.

עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה

מיקום ויצירת קשר

משרד עורך דין פלילי שי רודה ממוקם במרכז העצבים של העיר תל אביב, בבניין המשרדים "בית אמות משפט" מרחק הליכה קצר מבית משפט השלום/המחוזי של תל אביב, פרקליטות תל אביב ומשאר מוסדות השלטון.

עו"ד פלילי בת"א שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ.

במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עורך דין פלילי מתל אביב שי רודה באמצעות הנייד: 050-2292229 או במשרד 03-6938555 או באמצעות טופס יצירת הקשר אשר בעמודה הימנית באתר.

עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ.

צור קשר עם עורך דין פלילי שי רודה באמצעות:

טלפון במשרד: 03-6938555

טלפון נייד: 050-2292229

אי מייל: shairodalaw@gmail.com

או באמצעות טופס יצירת קשר אשר בעמודה השמאלית של האתר.

האתר כולל מאמרים, עצות, והסברים מקצועיים מתחום המשפט הפלילי, שכתב עורך דין פלילי שי רודה.