בחירת עורך דין מפורסם מהשורה הראשונה

זה יכול לקרות לכל אחד וזה יכול להיות בכל שלב בחיים, מצב בו מסתבכים בחשד לעבירה פלילית ולא משנה על איזו עבירה מדובר. בין אם אתם יודעים שעברתם את העבירה ובין אם אתם בטוחים שאתם נקיים מכל אשמה, אתם צריכים ייצוג מקצועי, ייצוג רציני ואיכותי שיבטיח לכם זיכוי מלא או לפחות הפחתה עד כמה שאפשר בעונש הפוטנציאלי.

יש בישראל לא מעט עורכי דין, כאלו עם יותר ניסיון ועם פחות ניסיון אך אתם חייבים את הטוב ביותר מכיוון שתוצאות החקירה או המשפט עלולים להיות קריטיים להמשך החיים שלכם. אחת האופציות העומדות בפניכם בבחירת עורך דין היא שכירת שירותיו של עורך דין פלילי מפורסם, אחד מאלו שכל המדינה מכירה. הנה כמה שיקולים בבחירת עורך דין כזה.

הליך השיפוט הצבאי

הניסיון וכובד התיקים עושה את ההבדל

לא לחינם עורך דין פלילי יהפוך להיות עורך דין פלילי מפורסם. בדרך כלל זה יהיה בגלל שהוא ייצג דמות ציבורית מוכרת או עסק בתיק או תיקים שסוקרו תקשורתית בהרחבה. אם אתם מחפשים לשכור עו"ד פלילי מפורסם, אתם כבר יודעים שלא לחינם הוא נבחר על ידי אותה אישיות או לא לחינם הוא נבחר לייצג בתיק המסוקר וזה קורה בדרך כלל בגלל ניסיון רב שהוא צבר. עורך דין פלילי כזה, סביר להניח שיוכל לסייע לכם יותר מעורך דין מן השורה מכיוון שהוא כבר עסק בתיקים כבדי משקל, תיקים שהגיעו לתודעה הציבורית.

לשדר כבוד וכוח

שכירת שירותיו של עורך דין פלילי מפורסם משדרת גם לצד השני שאתם הולכים על הטוב ביותר ושאתם לא מתכוונים לוותר. עורכי דין כאלו עובדים בדרך כלל בתעריף גבוה הרבה יותר מעורכי דין שאינן מפורסמים, והצד השני כמו גם בית המשפט יתייחסו לעורך הדין שלכם ואליכם בכובד ראש. עורך דין פלילי מפורסם לא מיועד רק בשביל אנשים רמי מעלה אלא בשביל מי שיכול לשלם עם זה, מי שרוצה עבורו את הטוב ביותר בכל מחיר והצד השני רואה את זה…

סיקור תקשורתי

יש נחקרים או חשודים שרוצים לקבל אמפתיה מהציבור, וזו אחת הסיבות שהם שוכרים את שירותיו של עורך דין פלילי. הם יודעים שהשם שלו עושה את העבודה ובטוחים שזה יכול לסייע להם. לעורך דין מפורסם יש גם יותר קשרים מעורכי דין אחרים והוא יכול לעשות יותר במסגרת מה שהחוק מאפשר לו כמובן.

איזה עורך דין לקחת?

אל תשענו רק על השם. בררו עליו ועל תיקים בהם הוא טיפל ואם עורך הדין מפורסם, את רוב המידע תוכלו לקבל באמצעות האינטרנט, וכמובן, בררו האם הוא טיפל בתיקים דומים לשלכם ומה היו התוצאות. לפעמים, שווה לשלם יותר ולהעלות את הסיכויים לזיכוי או לפחות להפחתת העונש במידת האפשר.