עורך דין פלילי שי רודה – עריכת דין פלילי תל אביב

למעלה מ-400,000 תושבים חיים בעיר עצמה ועוד קרוב למיליון איש מתגוררים במחוז שכולל גם את הערים הסמוכות, מדי יום נכנסים אליה מאות אלפי בני אדם למטרות רבות ומגוונות (עבודה, מסחר, בילויים ועוד), תמצאו בה משרדי ממשלה, בסיס צבאי גדול ועוד כמה קטנים, עסקים מכל הסוגים, מבחר עצום של מקומות בילוי, רצועת חוף הומה אדם ובאופן כללי המון המון התרחשויות – זוהי תל אביב, שכבר לפני שנים רבות זכתה לתואר "עיר ללא הפסקה" ובצדק. כמו בכל עיר בסדר גודל שכזה, ישנן לא מעט סיבות לפנות אל עורך דין ובפרט נדרשים שירותיו של עו"ד פלילי בתל אביב.

עבירות צווארון לבן

תל אביב משמשת כמוקד עסקי ובעצם מהווה את הבירה הכלכלית של ישראל. בנוסף פועלות בה רשויות שונות (למשל משרדי ממשלה) כך שאך טבעי הוא שאחד מתחומי הפעילות העיקריים של עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות צווארון לבן.

בהקשר זה חשוב לציין כי בשנים האחרונות מסתמנת החמרה ביחס אל עברייני צווארון לבן, וזאת מתוך ההבנה כי גם אם עבירות אלה אינן כוללות אלימות פיזית הרי שהן מהוות איום של ממש על החברה בישראל ובפרט כשמדובר באנשי ציבור שסרחו ובשל כך עלול להיווצר כרסום משמעותי באמון שרוחש הציבור הרחב כלפי הרשויות השונות. גם העובדה שסכומי הכסף המעורבים בעבירות הצווארון הלבן – ובראשן מתן שוחד, קבלת דבר במרמה, ניצול מידע פנים, זיוף, מעילה, הפרת אמון ועוד – הופכים גבוהים יותר ויותר מדרבנת את מגמת הענישה החמורה יותר. מטבע הדברים אלו הם תיקים מורכבים במיוחד – שכן הכלכלה בימינו הפכה מורכבת במיוחד – ובהתאם רצוי לפנות אל עו"ד פלילי בתל אביב בעל ניסיון בתיקים מעין אלה.

עבירות מין

תחום פעילות אחר שעשוי לבלוט אצל עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות המין. ת"א הינה עיר ליברלית מאוד, וטוב שכך, אולם ישנם מקרים שבהם רוח החופש והמתירנות מנוצלת לרעה, וכמובן שמי שעובר על החוק צריך לתת על כך את הדין. יחד עם זאת במקרים אלה ישנה חשיבות רבה לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה, ועל כן חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד שלא רק בקיא בהלכות החוקים הרלוונטיים אלא גם צבר ניסיון מעשי בכל הקשור לייצוג חשודים או נאשמים בביצוע עבירות כמו מעשה מגונה (באדם או בפומבי), בעילה אסורה בהסכמה (של קטינים וקטינות בני 14 עד 16), מעשה סדום או אונס.

עבירות תעבורה

תל אביב הינה עיר סואנת ברוב שעות היממה וברוב ימות השנה, ועל כן מתבצעות בה גם לא מעט עבירות על תקנות התעבורה. במקרים חמורים דוגמת חשד בסיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה – שגם בהם ניתן משקל נכבד לנסיבות הספציפיות של כל אירוע – עשוי עורך דין פלילי בתל אביב להוביל לסגירת תיק חקירה מבלי להגיש כתב אישום, או לחילופין אם האדם עומד לדין להוביל להפחתה משמעותית בעונש ואף לזיכוי מלא.