עורך דין פלילי בתל אביב – עורך דין פלילי שי רודה

חיים נחמן ביאליק, אחד האנשים שעיצבו את אופיה של תל אביב, כתב פעם שישראל תהיה מדינה ככל המדינות כשיהיה גנב עברי ראשון וזונה עבריה ראשונה. תל אביב, שהינה עיר קוסמופוליטית ורבגונית באופיה, מכילה באופן טבעי גם גנבים וזונות ועברייני מחשב ועברייני צווארון לבן ועברייני סמים וגם רבים וטובים שנחשדים בביצוע פשעים על לא עוול בכפם – וכולם יחד נזקקים לשירותיו של עו"ד פלילי בתל אביב על-מנת שלא להיענש על פשע שלא ביצעו וכן לא לשלם מחיר יקר מדי אם הם כן עברו על החוק.

עורך דין פלילי מטפל בכל התחומים שבמסגרת המשפט הפלילי: עבירות תקיפה, עבירות רכוש, עבירות צווארון לבן, עבירות סמים, עבירות מרמה וזיוף, עבירות מין, עבירות מחשב ועוד. עוד כדאי לדעת שבמשפטים פליליים המדינה היא התובעת (גם אם העבירה בוצעה כלפי אדם אחר או גוף פרטי) ועל כן חשוב במיוחד לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא בתחום הספציפי.

עבירות סמים

כמו כל עיר גדולה וליברלית באופיה, גם בתל אביב ישנו שימוש נרחב למדי בחומרים המוגדרים כסמים אסורים. חשוב להדגיש כי החוק אינו מבחין בין הסמים השונים וכך דין מריחואנה כדין הרואין. אמנם הנורמה המקובלת היא להקל בענישה כשמדובר בסמים קלים, וכן להבחין בין מקרים של החזקת סם לצורך צריכה עצמית לבין החזקת סם שלא למטרה זו, אולם על-מנת שהפרקטיקה אכן תיושם גם במקרה הספציפי שלכם אם הנכם חשודים/נאשמים בכך, חשוב למצוא עורך דין פלילי בתל אביב בעל ניסיון בייצוג בעבירות סמים.

עבירות מחשב

הפיכתו של המחשב לחלק בלתי נפרד מהיומיום – בעקבות מהפכת האינטרנט והכניסה לעידן הסמארטפונים שמהווים למעשה מחשב לכל דבר – הולידה גם לא מעט עבירות מחשב. ביניהן ניתן לציין שימוש במחשב על-מנת לבצע עבירה, חדירה אל מחשב ללא היתר, פגיעה מכוונת ברשת מחשבים או המידע המאוחסן על גבי מחשב כזה או אחר ועוד.

עוד חשוב לדעת בהקשר זה כי מאחר שמדובר בתחום חדש יחסית שעדיין לא התקבעו בו נורמות ופרקטיקות ישנה חשיבות רבה לנסיבות כל מקרה, ובהתאם חשיבות רבה לאיכותו של אותו עו"ד פלילי בתל אביב שנשכר להגן על החשוד/נאשם.

עבירות צווארון לבן

עוד מרכיב משמעותי בעבודתו של עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות צווארון לבן, שהרי מדובר בעיר המובילה בארץ בתחום העסקי והכלכלי.

יש להדגיש כי בתחום זה ניכרת מגמה של החרפה בענישה, לאור ההבנה ההולכת ומתגברת כי מדובר במעשים שמקעקעים את יסודות המשק וגורמים לנזק רב. בין הפשעים המוגדרים כ"עבירות צווארון לבן" – זיוף, קבלת דבר במרמה, הונאה, שימוש במידע פנים, שוחד, מעילה, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד.

לנוכח ההחמרה, ומאחר שגם במקרה של עבירות צווארון לבן במקרים רבים ישנו תחום אפור, חשוב לשכור עורך דין פלילי בת"א שמתמצא בתחום סבוך זה.

למידע נוסף אודות עבירות סמים בצבא > לחצו על הקישור